Doğadakal Bungalov

Aksoycam olarak doğanın güzellikleriyle iç içe bir tatil yapmak isteyenler için şehirden uzak, huzur dolu bir yer önerimiz var. Doğadakal Bungalov, doğanın kucağına kurulmuş, tertemiz havası ve yeşilin her tonunu barındıran ormanlarıyla ünlü bir tatil beldesi.

Aksoycam olarak bu projenin kalitesine kalite kattık.

Doğadakal Bungalov Hakkında

#dogadakal

Şehrin gürültüsünden uzak, derenin kenarında “doğa”nın keyfini sürmek için…
DoğadaKal Bungalov sizi şehir yaşamından uzakta bir yerlere götürüyor. Evlerden, insanlardan, arabalardan uzak konumuyla sizi asla yalnız bırakmayan dere sesine, sabahları “Hadi artık kalkın!” diye bağıran kuşlara hazır mısınız ?

Bungalov evlerimiz, fındık bahçesi içerisinde doğaya zarar vermeden dere kenarında kuruldu. Tesisimizde; on üç ev bulunmaktadır. İçerisinde 4-6 kişiye kadar konaklama yapılabilmektedir. “Karadeniz sıcak olur, soğuk olur ama çok yağmurludur.” diye düşünmenize hiç gerek yok. Bütün bungalovlarımızda, nem alma özellikli klimalarımız mevcuttur. Ayrıca kendinizi özel hissettirecek özel havuzuyla sizleri bekliyor.​

Doğadakal Bungalov
Doğadakal Bungalov

Bunun yanında tesisimizde; kahvaltılarımızı yaptığımız, akşam yemek yediğimiz, şömine başında anılarımızı paylaştığımız restoranımız bulunmaktadır.  Her akşam dışarıda yanan açık ateşimiz ve salıncaklarımız vardır. DoğadaKal’ın çevresinde rahatça dinlenebileceğiniz, doğayı keşfedebileceğiniz ve çocuklarınızın tamamen doğayla bütünleşebileceği  alanlar ve yürüyüş yolları bulunmaktadır.

Doğadakal Bungalov
Doğadakal Bungalov

Bu doğal güzelliklerin içinde konumlanmış, doğa ile uyumlu bir tasarıma sahip olan odalarında rahatınız ve konforunuz için her türlü detay düşünüldüğü yer olan Doğadakal Bungalov’a rezervasyon yapmak için hemen aşağıdan bağlantıdan sitelerine ulaşabilirsiniz.

 

Doğadakal Bungalov sitesine git…

Diğer Bağlantılar

Rize Giyotin Cam Sistemleri
PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Hizmeti
Sürgülü Cam Sistemleri
Cam Cephe Sistemleri
Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri
Giyotin Cam Sistemleri Hizmeti
Black Sea Tower A Block
Çiftekavak Modern Sanayi Sitesi
Doğadakal Bungalov

Projeden Görseller...

Diğer Hizmetlerimiz

Tümü için Tıklayın..

Diğer Projelerimiz

Tümü için Tıklayın..

Numaranızı Bırakın

Aşağıdaki formu doldurun, en kısa sürede ekibimiz sizi arayacaktır.

    tr_TRTurkish