Aksoy Cam Rize Hakkında

1998’den beri aktif olarak Rize genelinde Alüminyum ve Plastik(PVC) pencere, PVC Kapı sistemleri hizmeti sağlamaktayız. Ek olarak hizmetlerimizde Cam Balkon Sistemleri, Cam Cephe Sistemleri, Sürgülü Cam Sistemleri ve Giyotin Cam Sistemleri de bulunmaktadır. PVC Doğrama alanında 25 yılı aşan firmamız son derece tecrübeli ekibiyle, kaliteli ve modern ürünleriyle, müşteri memnuniyetine son derece önem verecek şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Rize Giyotin Cam Sistemleri

Yaşadığınız alanın görüntü ve konfor bakımından verimli olması, pratiklik ve kullanışlılık alanında çok önemlidir. Özellikle giyotin cam sistemleri, çeşitli seçenekleri ve geniş özellik yelpazesi sayesinde çokça kişi tarafından tercih edilen hareketli sistemlerdir. Kapladığı yer bakımından oldukça ideal olan bu sistemler, istenilen renklere göre de tasarlanabilmektedir. Bu sistemlerin kolay temizlenebilir olması da günlük yaşamda oldukça elverişlidir. Sunmuş olduğu güvenli alan ve açık alanlara her mevsim kullanım imkânı vermesinden öte, özellikle ısı yalıtımı sunarak bütçenize katkıda bulunur.

Giyotin Cam Sistemleri Nedir?

Giyotin cam sistemleri; hareketli küpeşte olarak da bilinen dikey hareketli sistemlerdir ve alüminyum panellerden oluşur. Dillere destan zarif ve şık görüntüsü ile mekânınıza hayat verir. Kafelerde, ofislerde, otellerde, restoranlarda, düğün salonlarında, futbol stadyumlarında hatta teraslarda dahi kullanılabilen bu cam sistemi, kendine özgü yapısıyla yaşam alanınıza doğal bir görüntünün yanı sıra zarafet katar.

Giyotin cam sistemlerinin ısı ve ses yalıtımlı oluşu, giyotin cam sistemlerinin sunduğu elzem özelliklerden biridir. Yoğun hava şartlarına karşı oldukça güvenli ve sağlamdır. Bu sistemler genellikle uzaktan kumandalı ve motorlu olarak üretilmektedir. Yüksekliğine göre, 4 panelli giyotin cam sistemleri de yapılabilmektedir.

Adına hareketli küpeşte denmesinin sebebi, kafe v.b. yerlerde kullanıldığında, yerden küpeşte yüksekliğinde, genelde masa hizası, yerin sabit kalmasıdır. Giyotin cam sistemlerinde tek cam veya ısıcam kullanılabilir. Katlanır camlar birbirine paralel bağlandığından, açılıp kapanma anında herhangi bir sorun veya kayma olmamaktadır.

Giyotin Cam Sistemleri
Giyotin Cam Sistemleri

Rize İçerisinde Hizmet Sağladığımız İlçeler

Aksoy Cam olarak hizmet sağladığımız yerler, Rize (il merkezi), Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar bölgeleridir. Bunlara ek olarak Trabzon ve Artvin’de hizmet sağlamaktayız.
Yurt dışında da Gürcistan Batum’da aynı şekilde hizmet sağlamaktayız.

Rize genelinde cam balkon hizmeti sağlamaktayız.

Bir Sorunuz mu var? Bizimle İletişime Geçin!

İletişim No: 0 (532) 485-30-65
E-Posta: [email protected]
Adres: Çiftekavak, Modern Sanayi Sitesi, S Blok, Merkez /Rize
İletişim sayfamız için tıklayabilirsiniz.
Web sitemizin sağ üst tarafında bulunan numaraya tıklayarak, böylece bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübeli Ekip – Güvenli – Hızlı Teslimat ve Montaj – Kaliteli ve Modern Ürünler

Yüksek kalite ürünlerimizle müşterilerimize en uygun fiyatı teklif ederek kaliteli bir cam hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Aksoy Cam Tamamlanan Projeler

Aksoy Cam olarak başlıca tamamlanan projelerimizden görseller aşağıdadır. Örnek projelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Real Palace Batumi, Çiftekavak Modern Sanayi Sitesi, Çayeli Hükümet Konağı/Kaymakamlığı, Doğadakal Bungalov tamamlanmış başlıca projelerimiz olup proje görselleri aşağıdadır. Daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Diğer blog yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz Rize Cam Balkon Hizmeti

Real Palace Batumi
Real Palace Batumi
Doğadakal Bungalov
Doğadakal Bungalov

 

tr_TRTurkish