Aksoy Cam Rize Hakkında

1998’dan beri aktif olarak Rize genelinde Alüminyum ve Plastik(PVC) pencere, PVC Kapı sistemleri hizmeti sağlamaktayız. Ek olarak hizmetlerimizde Cam Balkon Sistemleri, Cam Cephe Sistemleri, Sürgülü Cam Sistemleri ve Giyotin Cam Sistemleri de bulunmaktadır. Alüminyum doğrama alanında 25 yılı aşan firmamız son derece tecrübeli ekibiyle, kaliteli ve modern ürünleriyle, müşteri memnuniyetine son derece önem verecek şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri

Mimari alanda yoğun kullanıma sahip olan alüminyum kapı ve pencere doğramalarının modern inşaat endüstrisinde çok önemli bir yeri vardır. Alüminyum doğramalar hafif, yüksek dayanıklı, korozyona karşı dirençli olmasıyla ve estetik görünümü ile evlerimizden, işyerlerimize yapı sektörünün her aşamasında karşımıza çıkmaktadır. Günümüz mimarisinde ise gün ışığından daha fazla yararlanmak adına sınırlar zorlanmakta ve daha dar çerçeveler ile geniş açıklıklar oluşturulmaya çalışılmaktadır. Alüminyum kapı ve pencereler, düşük ve yüksek sıcaklıklarda mekanik özelliklerini korumaya devam ederler. Bunun yanında termal uzama katsayısı alüminyum ile uyumlu olması açısından ısı yalıtımlı alüminyum profillerde sayesinde alüminyum çerçeve ile yalıtımı sağlayan plastik birlikte uzayıp kısalabilirler. Bunların yanında yerden tavana kadar geniş sürme kapılar ve dükkân vitrinleri gibi geniş açıklıklarda rüzgâr yüküne dayanım oldukça önemlidir. Bu gibi durumlarda alüminyum doğrama, yüksek atalet momentleri sayesinde güvenle kullanılabilir.

 

Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri Nedir?

Alüminyum Pencere ve Kapı sistemleri, alüminyum malzemeden üretilen, sıcağa ve soğuğa dayanıklı, bakımı kolay sistemlerdir. Bu profiller, hafif ve dayanıklı malzemelerdir. Bunun yanı sıra oldukça dayanıklı olan bu malzeme, mimarların isteklerine göre tasarım yapmalarını sağlar. Yani alüminyum profiller çok hassas ölçülerde imal edilebilirler. Yine alüminyum pencere çerçevelerinin dayanıklı olması nedeniyle görünür genişliği daha az olan çerçevelerin kullanılması mümkündür. Daha dar alüminyum çerçeveler ise daha geniş pencereler anlamına gelmektedir. Alüminyum kapı ve pencere sistemleri, aynı zamanda bakımı kolay sistemlerdir. Çünkü alüminyum, doğası gereği yüksek kimyasal direncine sahiptir. Bu anlamda temizliği ve bakımı ahşaba göre son derece kolaydır. Hatta alüminyum pencereler yağmur suyu ile dahi kolaylıkla temizlenebilir. Yine alüminyum pencere ve kapılar çevreci ürünlerdir. Bunun en önemli nedeni ise %100 geri dönüşümlü olmalarıdır. Alüminyumun geri dönüşümü ise %95 enerji tasarrufu sağlar.

Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri
Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri

Rize İçerisinde Hizmet Sağladığımız İlçeler

Aksoy Cam olarak hizmet sağladığımız yerler, Rize (il merkezi), Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar bölgeleridir. Bunlara ek olarak Trabzon ve Artvin’de hizmet sağlamaktayız.
Yurt dışında da Gürcistan Batum’da aynı şekilde hizmet sağlamaktayız.

Rize genelinde cam balkon hizmeti sağlamaktayız.

Bir Sorunuz mu var? Bizimle İletişime Geçin!

İletişim No: 0 (532) 485-30-65
E-Posta: [email protected]
Adres: Çiftekavak, Modern Sanayi Sitesi, S Blok, Merkez /Rize
İletişim sayfamız için tıklayabilirsiniz.
Web sitemizin sağ üst tarafında bulunan numaraya tıklayarak, böylece bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübeli Ekip – Güvenli – Hızlı Teslimat ve Montaj – Kaliteli ve Modern Ürünler

Yüksek kalite ürünlerimizle müşterilerimize en uygun fiyatı teklif ederek kaliteli bir cam hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Aksoy Cam Tamamlanan Projeler

Aksoy Cam olarak başlıca tamamlanan projelerimizden görseller aşağıdadır. Örnek projelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Real Palace Batumi, Çiftekavak Modern Sanayi Sitesi, Çayeli Hükümet Konağı/Kaymakamlığı, Doğadakal Bungalov tamamlanmış başlıca projelerimiz olup proje görselleri aşağıdadır. Daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Diğer blog yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz Rize Cam Balkon Hizmeti

Real Palace Batumi
Real Palace Batumi
Doğadakal Bungalov
Doğadakal Bungalov

 

 

 

tr_TRTurkish