Aksoy Cam Rize Hakkında

1998’den beri aktif olarak Rize genelinde Alüminyum ve Plastik(PVC) pencere, PVC Kapı sistemleri hizmeti sağlamaktayız. Ek olarak hizmetlerimizde Cam Balkon Sistemleri, Cam Cephe Sistemleri, Sürgülü Cam Sistemleri ve Giyotin Cam Sistemleri de bulunmaktadır. PVC Doğrama alanında 25 yılı aşan firmamız son derece tecrübeli ekibiyle, kaliteli ve modern ürünleriyle, müşteri memnuniyetine son derece önem verecek şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Cam Cephe Sistemleri Nedir?

Cam cepheler, temperli camların kullanıldığı çeşitleri ile dayanıklı ve sağlam bir cephe sistemi oluşturur. Bu özelliğe sahip olan cam cepheler, iklim koşullarına karşı dirençlidir. Aynı zamanda dışarıdan herhangi bir şekilde alınan darbelere karşı oldukça dayanıklı sistemlerdir.

 Cephe Sistemleri
Cephe Sistemleri

Cam Cephe Sistemleri Hakkında

Cam cephe sistemleri, dış yüzeydeki ince bağlantı hatları ile yapıyı saran, hava şartlarının olumsuz etkilerini hissetmeden yaşama imkanı sunan, yapılara prestij ve değer katarak ömrünü uzatan, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen statik değerleri ve rüzgar hızı hesaplanarak üretilen bir sistemdir. Bu kaplama sistemleri çoğunlukla iş merkezlerinde, alışveriş alanlarında, üniversitelerde, araştırma merkezlerinde, hastanelerde kullanılır. Bunun temel nedeni, cam cephenin verdiği sadelik ve estetik görüntüsüdür. Silikonlu, shüco çıtalı, transparan(spider), kapaklı ve yarı kapaklı cephe sistemleri çeşitleri; hava şartlarına, iklim koşullarına, kullanılan camın kombinasyonuna ve yapının türüne göre tercih edilmektedir. İnşaat teknolojisinin gelişmesiyle dış cephede betonarme veya tuğlanın taşıyıcı olmak zorunda olmaması giydirme cephenin 20. yüzyılın başından itibaren tercih edilen bir sistem olmasını sağlamıştır.[2]Giydirme cephe olarak cam kullanıldığında, doğal ışığın bina içinde daha derine nüfuz edebilmesi bir avantajdır. Giydirme cephesi kendi yük ağırlığı dışında binadan herhangi bir yapısal yük taşımamaktadır.

 

 

Cam Cephe Sistemleri
Cam Cephe Sistemleri

 

 

 

Rize İçerisinde Hizmet Sağladığımız İlçeler

Aksoy Cam olarak hizmet sağladığımız yerler, Rize (il merkezi), Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar bölgeleridir. Bunlara ek olarak Trabzon ve Artvin’de hizmet sağlamaktayız.
Yurt dışında da Gürcistan Batum’da aynı şekilde hizmet sağlamaktayız.

Rize genelinde cam balkon hizmeti sağlamaktayız.

Bir Sorunuz mu var? Bizimle İletişime Geçin!

İletişim No: 0 (532) 485-30-65
E-Posta: [email protected]
Adres: Çiftekavak, Modern Sanayi Sitesi, S Blok, Merkez /Rize
İletişim sayfamız için tıklayabilirsiniz.
Web sitemizin sağ üst tarafında bulunan numaraya tıklayarak, böylece bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübeli Ekip – Güvenli – Hızlı Teslimat ve Montaj – Kaliteli ve Modern Ürünler

Yüksek kalite ürünlerimizle müşterilerimize en uygun fiyatı teklif ederek kaliteli bir cam hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Aksoy Cam Tamamlanan Projeler

Aksoy Cam olarak başlıca tamamlanan projelerimizden görseller aşağıdadır. Örnek projelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Real Palace Batumi, Çiftekavak Modern Sanayi Sitesi, Çayeli Hükümet Konağı/Kaymakamlığı, Doğadakal Bungalov tamamlanmış başlıca projelerimiz olup proje görselleri aşağıdadır. Daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Diğer blog yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz Diğer blog yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz Rize Cam Balkon Hizmeti-Rize Giyotin Cam Sistemleri-
Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemeleri-Rize Giyotin Cam Sistemleri-
PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Hizmeti-
Sürgülü Cam Sistemleri-
Cam Cephe Sistemleri-
Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri-
Giyotin Cam Sistemleri Hizmeti-
Black Sea Tower A Block-
Çiftekavak Modern Sanayi Sitesi-
Doğadakal Bungalov

Real Palace Batumi
Real Palace Batumi
Doğadakal Bungalov
Doğadakal Bungalov
tr_TRTurkish