Aksoy Cam Rize Hakkında

1998’den beri aktif olarak Rize genelinde Alüminyum ve Plastik(PVC) pencere, PVC Kapı sistemleri hizmeti sağlamaktayız. Ek olarak hizmetlerimizde Cam Balkon Sistemleri, Cam Cephe Sistemleri, Sürgülü Cam Sistemleri ve Giyotin Cam Sistemleri de bulunmaktadır. PVC Doğrama alanında 25 yılı aşan firmamız son derece tecrübeli ekibiyle, kaliteli ve modern ürünleriyle, müşteri memnuniyetine son derece önem verecek şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sürgülü Cam Sistemleri Nedir?

Sürgülü cam balkon sistemleri yalıtım, konfor ve estetik açıdan oldukça kullanışlıdır. Alüminyum raylar üzerinde sağa ve sola doğru hareket etmektedir. Harekete bağlı olarak cam paneller tercih ettiğiniz yönde açılarak toplanmaktadır. İster tek bir kanadı açarak evinizi havalandırın isterseniz tüm kanatları açarak güneşin keyfini çıkarın. Kullanımı oldukça basit olan bu sistemde camları rahat ve zorlanmadan açıp kapatabilirsiniz.

Sürgülü Cam Sistemleri
Sürgülü Cam Sistemleri

Sürgülü Cam Sistemleri Hakkında

Sürme cam sistemleri yalıtım, konfor ve estetik açısından balkonlarınızı, kış bahçelerinizi, restoranlarınızı ve dilediğiniz yerleri eşsiz yaşam alanlarına dönüştürüyor. Kayar kanatlarıyla kullanımı çok kolaylaştıran bu sistem ile kapı açılım alanına gerek olmadan kötü hava şartları, toz, gürültü gibi dış etkenlerden korunabilirsiniz. Bu sistemler uygulandığı yapının yalıtımını artırarak ve ısınma giderlerini azaltarak kullanım alanlarınızı genişletmenizi sağlar.
Oldukça fazla sayıda farklı kullanım imkanı sunan cam balkon sistemleri mevcuttur. Bunların arasında elbette en fazla öne çıkan sistemler, cam balkon ve sürgülü cam sistemleridir. Balkonlarda şık bir görüntünün yanı sıra kolay kullanım imkanı sunar. Tasarımıyla ve görüntüsüyle evinizin balkonuna, dışarıdan görüntüsüne hoş bir hava katmaktadır. Aileniz ve evinize gelen misafirlerle birlikte balkonunuzda keyifli bir vakit geçirmenizi sağlar.
Uygulama yapılacak mekanın köşeli mi düz mü olduğu, genişliği ve büyüklüğü, apartman mı bahçe evi mi olduğu gibi çeşitli faktörler sürgülü cam balkon kullanımı şekillendiriyor.

Sürgülü Cam Sistemleri Temizliği Nasıl Yapılır?
  1. Çift taraflı cam silicileri yüksek katlarda oturan kişiler için kullanışlı olmaktadır.
  2. Arkası Bezli Cam sileceği kullanarak sürgülü cam sisteminizde ulaşamadığınız kısımlara ulaşabilir, sandalye ve merdivene gerek kalmadan temizliğini yapabilirsiniz.
  3. Sürgülü camlar çıkartılarak silinmesine gerek yoktur. Sürgülü sistemde ray üzerinde hareket ettirerek temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Rize İçerisinde Hizmet Sağladığımız İlçeler

Aksoy Cam olarak hizmet sağladığımız yerler, Rize (il merkezi), Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar bölgeleridir. Bunlara ek olarak Trabzon ve Artvin’de hizmet sağlamaktayız.
Yurt dışında da Gürcistan Batum’da aynı şekilde hizmet sağlamaktayız.

Rize genelinde cam balkon hizmeti sağlamaktayız.

Bir Sorunuz mu var? Bizimle İletişime Geçin!

İletişim No: 0 (532) 485-30-65
E-Posta: [email protected]
Adres: Çiftekavak, Modern Sanayi Sitesi, S Blok, Merkez /Rize
İletişim sayfamız için tıklayabilirsiniz.
Web sitemizin sağ üst tarafında bulunan numaraya tıklayarak, böylece bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübeli Ekip – Güvenli – Hızlı Teslimat ve Montaj – Kaliteli ve Modern Ürünler

Yüksek kalite ürünlerimizle müşterilerimize en uygun fiyatı teklif ederek kaliteli bir cam hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Aksoy Cam Tamamlanan Projeler

Aksoy Cam olarak başlıca tamamlanan projelerimizden görseller aşağıdadır. Örnek projelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Real Palace Batumi, Çiftekavak Modern Sanayi Sitesi, Çayeli Hükümet Konağı/Kaymakamlığı, Doğadakal Bungalov tamamlanmış başlıca projelerimiz olup proje görselleri aşağıdadır. Daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Diğer blog yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz Rize Cam Balkon Hizmeti-Rize Giyotin Cam Sistemleri-
Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemeleri-Rize Giyotin Cam Sistemleri-
PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Hizmeti-
Sürgülü Cam Sistemleri-
Cam Cephe Sistemleri-
Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri-
Giyotin Cam Sistemleri Hizmeti-
Black Sea Tower A Block-
Çiftekavak Modern Sanayi Sitesi-
Doğadakal Bungalov

Real Palace Batumi
Real Palace Batumi
Doğadakal Bungalov
Doğadakal Bungalov
tr_TRTurkish