Black Sea Tower A Block

Aksoycam olarak, Black Sea Towers projesinde yer alan cam malzemelerin tasarımı, üretimi ve montajı için gereken teknik ve uzmanlık desteğini sağladık.

Özellikle, proje kapsamında kapaklı cam cephe uygulaması için Aksoycam firmasının yüksek kaliteli cam ürünleri kullanılmıştır. Bu cephe uygulaması, binanın dış yüzeyinde şık ve modern bir görünüm sağlamıştır. Ayrıca, cam cephe sayesinde binanın enerji verimliliği de artırılmıştır.

Bunun yanı sıra, Aksoycam olarak Black Sea Towers projesindeki diğer cam malzemelerinin üretimi ve montajı için de önemli bir rol oynadık. Özellikle, projede yer alan cam bölme duvarlar, cam balkon sistemleri, cam kapılar ve cam merdiven korkulukları gibi özel ürünler için Aksoycam firmasının teknik ve uzmanlık desteği sağlamış bulunmaktayız.

Black Sea Towers projesine katkılarımız, binanın modern ve estetik görünümüne katkı sağlamıştır. Ayrıca, yüksek kaliteli cam malzemeleri sayesinde binanın enerji verimliliği de artırılmıştır.

AksoyCam olarak Black Sea Tower A Block projesinde ” kapaklı cam cephe ” uygulanmıştır.

black_sea_tower
Black Sea Tower A Block

Black Sea Tower A Block Hakkında

Black Sea Towers – iş merkezinin ortasında yer alan yeni bir lüks yüksek katlı konut kompleksi Batum’da bulunmaktadır. Kompleks, denize yakın bir konumdadır ve UEFA stadyumunun karşısındadır. Şehir, dağlar ve deniz manzaraları sunan harika panoramik manzaralar sunmaktadır. Projenin inşaatçısı ve geliştiricisi Real Palace’dır. Black Sea Towers, modern mimari ve klasik formlara sahip olup, her biri 40 katlı iki yüksek katlı binadan oluşmaktadır. Müşterilere 29 ila 97 metrekare arasında değişen çeşitli formatlarda 557 daire sunulmaktadır.

Black Sea Towers Batum, “Real Palace” LLC 2011 yılında kurulmuştur. Şirket kısa bir sürede inşaat sektöründe geniş deneyim biriktirmiştir. Projelerin geliştirilmesinden teslimata kadar olan inşaat çalışmalarının uygulanması için gereken tüm kaynaklara sahiptirler. Firma ayrıca yüksek kaliteli yapı malzemeleri ithal eden bir ithalatçı olarak, bu da konutun kalitesi ve maliyeti üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Bu durum, şirketi uygun fiyatlı oranı ve yüksek kaliteli inşaatıyla piyasada öne çıkaran bir etkendir. Şirket, Gürcistan’ın en iyi mimarları ile işbirliği yapmaktadır. Çalışmaları boyunca, Batum’da 10 adet çok fonksiyonlu konut ve otel projeleri / kompleksleri başarıyla ve başarılı bir şekilde uygulamış bulunmaktadırlar.

 

 

Black Sea Tower A Block

 

Black Sea Tower A Block web sitesine git…

Diğer Bağlantılar

Rize Giyotin Cam Sistemleri
PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Hizmeti
Sürgülü Cam Sistemleri
Cam Cephe Sistemleri
Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri
Giyotin Cam Sistemleri Hizmeti
Black Sea Tower A Block
Çiftekavak Modern Sanayi Sitesi
Doğadakal Bungalov

Projeden Görseller...

Diğer Hizmetlerimiz

Tümü için Tıklayın..

Diğer Projelerimiz

Tümü için Tıklayın..

Numaranızı Bırakın

Aşağıdaki formu doldurun, en kısa sürede ekibimiz sizi arayacaktır.

    tr_TRTurkish