Aksoy Cam Rize Hakkında

1998’dan beri aktif olarak Rize genelinde Alüminyum ve Plastik(PVC) pencere, PVC Kapı sistemleri hizmeti sağlamaktayız. Ek olarak hizmetlerimizde Cam Balkon Sistemleri, Cam Cephe Sistemleri, Sürgülü Cam Sistemleri ve Giyotin Cam Sistemleri de bulunmaktadır. PVC Doğrama alanında 25 yılı aşan firmamız son derece tecrübeli ekibiyle, kaliteli ve modern ürünleriyle, müşteri memnuniyetine son derece önem verecek şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Rize PVC Pencere ve PVC Kapı Sistemleri Hizmetleri

Isı ve ses yalıtımında mükemmel performans sunan seriler ile dışarıdan gelen ortam sesini azaltarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Pencere ve kapı uygulamalarında alternatif donanım sistemleri ile farklı açılım imkanı bulunmaktadır. Klasik tek ve çift açılım sistemlerine ek olarak güvenlikli donanım seçimi yapabilirsiniz. Proje ve toplu konutlara özel profil seçimleriyle teknik ihtiyaçlara cevap verir. PVC Pencere ve PVC Kapı Sistemlerinin ilk yatırım maliyetleri, ahşap ve alüminyuma göre düşüktür. Bununla birlikte, pvc profilden üretilen pencere ve kapılar ahşap pencereler gibi bakım gerektirmez. Ömürleri binaların ekonomik ömürleri ile paraleldir. PVC pencereler, binaların mimarisine bağlı olarak farklı tasarımlarda ve renklerde üretilebilmektedir. Bu sistemler geri dönüşümü olan, yani tekrar kullanılabilen bir malzeme olduğundan çevre dostudur.

PVC Pencere ve PVC Kapı Sistemleri 1

PVC Pencere Nedir?

Poli-Vinly-Klorid kelimelerinin baş harflerini alarak günümüzde kapı ve pencere sistemlerinin önemli malzemelerinden birisi PVC’dir. PVC Pencere konut ve iş yerlerini aydınlatarak, havalandırmak amacıyla yapılan ve PVC profillerden inşa edilen yapı elemanlarına PVC pencere adı verilir. Kasa, kanat ve aksesuarlardan oluşur. Tek kanatlı (standart), çift açılımlı, çift kanatlı, sürgülü, çift sürgülü, katlanır ve üstten açılır modelleri bulunur.

PVC Pencere ve PVC Kapı Sistemleri 2
PVC Pencere ve PVC Kapı Sistemleri 2

PVC Kapı Sistemleri Hakkında

Kapı yüzeylerinde kullanılan PVC (Polivinil Klorür), oldukça geniş bir kullanım alanı olan plastiktir. Kapı ve pencere üretiminde kullanılan en yaygın ve bilinen kimyasal malzemedir. PVC Kapı sistemlerinde yüzeylere boya gerekmez. Panel kapılar kendinden desenli ve renklidir. PVC Kapı sistemleri, oda ve WC kapısı olarak istenilen ölçülerde üretilmesi mümkündür. Bu sitemlerin fiyatları, doğal ahşap kaplamalı diğer kapı modellerine göre daha ekonomiktir. PVC panel kapılar kolay temizlenir, hijyeniktir, kapı modeli ve desen seçeneği çok fazladır. Montajı ekibimiz tarafından kolayca yapılmaktadır. Güneş ışınlarına ve çizilmelere, darbelere karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür.

PVC Kapı Özellikleri
  • PVC kapılar temizlenmesi kolay, çok bakım gerektirmeyen ürünlerdir.
  • Ses yalıtımına oldukça fazla katkısı vardır.
  • Alüminyum ve ahşap ile birlikte kullanılır.
  • Ses yalıtımı haricinde ısı yalıtımına da katkısı vardır. Az da olsa yakıt tasarrufu sağlar.
  • PVC kapılar klor içerir. Bu sayede olası durumlarda kapı alev alırsa hiçbir müdahaleye gerek kalmadan kendisi sönecektir.
  • Isıya ve neme oldukça dayanıklıdır.
  • Şişme ve kabarma yapmaz. Oldukça kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Pvc Doğramanın Alüminyum Doğramadan Farkı Nedir?

Pvc Doğrama alüminyum doğramaya göre daha uygun fiyatlıdır.  Alüminyumda hava girme ihtimali bulunurken bunun aksine PVC’de düşük bir ihtimaldir. Isı yalıtımı açısından PVC daha avantajlıdır böylece ısııyı daha zor geçirir. Estetik açıdan PVC’nin daha çok renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. İkisi de kalitelidir. Ancak kalitesizi kullanırsa memnun kalmak zordur. Pvc plastikten üretildiği için geri dönüşümü alüminyuma göre daha kolaydır. Pvc alüminyuma göre daha hafiftir. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda alüminyum kadar başarılı olamayabilir. Pencere ve kapı imalinde kullanılarak ağaç kesilmesini azaltır ve ormanların korunmasına yardımcı olur. PVC’nin alev alma sıcaklığının yüksek olmasının yanı sıra tutuştuğu zaman kendiliğinden sönebilmektedir.

Rize İçerisinde Hizmet Sağladığımız İlçeler

Aksoy Cam olarak hizmet sağladığımız yerler, Rize (il merkezi), Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar bölgeleridir. Bunlara ek olarak Trabzon ve Artvin’de hizmet sağlamaktayız.
Yurt dışında da Gürcistan Batum’da aynı şekilde hizmet sağlamaktayız.

Rize genelinde cam balkon hizmeti sağlamaktayız.

Bir Sorunuz mu var? Bizimle İletişime Geçin!

İletişim No: 0 (532) 485-30-65
E-Posta: [email protected]
Adres: Çiftekavak, Modern Sanayi Sitesi, S Blok, Merkez /Rize
İletişim sayfamız için tıklayabilirsiniz.
Web sitemizin sağ üst tarafında bulunan numaraya tıklayarak, böylece bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübeli Ekip – Güvenli – Hızlı Teslimat ve Montaj – Kaliteli ve Modern Ürünler

Yüksek kalite ürünlerimizle müşterilerimize en uygun fiyatı teklif ederek kaliteli bir cam hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Aksoy Cam Tamamlanan Projeler

Aksoy Cam olarak başlıca tamamlanan projelerimizden görseller aşağıdadır. Örnek projelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Real Palace Batumi, Çiftekavak Modern Sanayi Sitesi, Çayeli Hükümet Konağı/Kaymakamlığı, Doğadakal Bungalov tamamlanmış başlıca projelerimiz olup proje görselleri aşağıdadır. Daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Diğer blog yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz Rize Cam Balkon Hizmeti

Real Palace Batumi
Real Palace Batumi
Doğadakal Bungalov
Doğadakal Bungalov
tr_TRTurkish