Aksoy Cam Rize Hakkında

1998’dan beri aktif olarak Rize genelinde Alüminyum ve Plastik(PVC) pencere hizmeti sağlamaktayız. Ek olarak hizmetlerimizde Cam Balkon Sistemleri, Cam Cephe Sistemleri, Sürgülü Cam Sistemleri ve Giyotin Cam Sistemleri de bulunmaktadır. Cam işleme alanında 25 yılı aşan firmamız son derece tecrübeli ekibiyle, kaliteli ve modern ürünleriyle, müşteri memnuniyetine son derece önem verecek şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Rize Cam Balkon Hizmeti

Cam balkon konusunda uzun yıllardır alanında tecrübeli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetine son derece önem vererek ve kalitemizden ödün vermeden modern ürünlerle hizmet sağlamaktayız. Sizde bizimle iletişime geçerek Aksoy Cam güvencesiyle hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik teslimat ve montaj hizmetimize dahildir. Uzun yıllar boyunca bu sistemi kullanarak güneşli temiz havada dışarıda oturmak yerine evinizin balkonunda oturabilirsiniz. Kötü havalarda da soğuk kış aylarında da dört mevsim boyunca balkonunuzda vakit geçirebilirsiniz.

Evinizde veya iş yerinizde dış çevreyle iç içe bir özgürlük alanı oluşturulmasını sağlayan cam balkon sistemiyle birlikte evinizin veya iş yerinizin balkonuna uygun şekilde üretilen parçalarla dışarıdan daha estetik ve modern görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu sistemin avantajları, her mevsim kullanışlı olmasıdır. Yani sıcak havalarda güneş ışınlarına karşı korumasından, hava değişikliğiyle oluşan kar, dolu ve yağmur gibi yağışlardan, esen rüzgarla birlikte toz ve yaprak gibi istenmeyen çevresel faktörlerden balkonunuzun kirlenmesini engelleyerek korunmasını, temiz kalmasını sağlar. Ek olarak dışarıdan gelen seslere ve kokulara karşı balkonunuzda rahatsız olmadan, sakin bir ortamda oturabilmenizi sağlar. Bu sistem sayesinde evinizin içinde bulunan bir oda gibi ferah ve özgür bir ortam elde edebilirsiniz.
Balkonunuz eğer ısı yalıtımlı cam ise ortamdaki ısının sabit kalmasını sağlamaktadır.

Bu sistemler nasıl çalışır ve güvenli midir?

Camlar sağ ve sol yönlere doğru hareket edebilmektedir. Temperli camlar ile üretilen sistemlerin katlanabilir yapıya sahiptirler. Paslanmaz alüminyum profiller içerisine monte edilen camlar kolay bir şekilde sistemlerin esnemesini sağlar. Cam paneller alt ve kısımlarına, tekerlekler ise alüminyum ray içerisine monte edilir. Bunlara ek olarak çocuk kilidi de olan cam balkon sistemleri son derece güvenilir ortam mümkün kılar.

Balkon Cam
Balkon Cam

Cam Balkon Nedir?

Cam balkon, camların bir ray üzerinde hareket ederek, balkonun köşelerine kaydırılarak açılıp kapatılmasını sağlayan sistemiyle karda, kışta ve yağmurda balkonunuzu temiz tutmasını sağlamaktadır. Uygulandığı alanlara kattığı pratik ve katlanabilir yapısıyla alandan tasarruf imkanı sağlar. Balkonunuzun daha özel olmasını sağlar. Yani bu sistemler sayesinde camları tamamen açtığınızda rahat kullanma özgürlüğü, kapattığınızda ise güvenli ve temiz bir ortam sağlar.

Balkon Cam
Balkon Cam

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

S: Cam balkon sisteminde camlar rüzgar tarafından kırılma olasılığı var mı?
C: Kullanılan camlar temperlidir, sonuç olarak darbeye karşı normal cama göre yirmi kat daha fazla dayanıklıdır.

S: Cam balkonda kullanılan cam kalınlığı nedir?
C: Kullanılan cam genellikle 8 mm kalınlığındadır. Ayrıca talep üzerine 6 mm ve 10 mm cam kullanmak mümkündür. Ama sistemin buna uyumlu olması gereklidir.

S: Cam balkon temizliği nasıl yapılması gerekiyor?
C: Balkon camları toplanma yerlerine açılarak ardından dışa gelen kısım temizlenir kapatılmalıdır. Ardından içe gelen kısım temizleyebilirsiniz. Güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

S: Balkonumun ön kısmında kavisli bir çıkıntı bulunmakta, kaplama yapmak mümkün mü?
C: Bütün balkon şekillerine uygulamak mümkün.

Rize İçerisinde Hizmet Sağladığımız İlçeler

Aksoy Cam olarak hizmet sağladığımız yerler, Rize (il merkezi), Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar bölgeleridir. Bunlara ek olarak Trabzon ve Artvin’de hizmet sağlamaktayız.
Yurt dışında da Gürcistan Batum’da aynı şekilde hizmet sağlamaktayız.

Rize genelinde cam balkon hizmeti sağlamaktayız.

Bir Sorunuz mu var? Bizimle İletişime Geçin!

İletişim No: 0 (532) 485-30-65
E-Posta: [email protected]
Adres: Çiftekavak, Modern Sanayi Sitesi, S Blok, Merkez /Rize
İletişim sayfamız için tıklayabilirsiniz.
Web sitemizin sağ üst tarafında bulunan numaraya tıklayarak, böylece bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübeli Ekip – Güvenli – Hızlı Teslimat ve Montaj – Kaliteli ve Modern Ürünler

Yüksek kalite ürünlerimizle müşterilerimize en uygun fiyatı teklif ederek kaliteli bir cam hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Aksoy Cam Tamamlanan Projeler

Aksoy Cam olarak başlıca tamamlanan projelerimizden görseller aşağıdadır. Örnek projelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Real Palace Batumi, Çiftekavak Modern Sanayi Sitesi, Çayeli Hükümet Konağı/Kaymakamlığı, Doğadakal Bungalov tamamlanmış başlıca projelerimiz olup proje görselleri aşağıdadır. Daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Diğer blog yazımız Rize PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Hizmeti

Balkon Cam
Balkon Cam
Real Palace Batumi
Real Palace Batumi
Doğadakal Bungalov
Doğadakal Bungalov
tr_TRTurkish